Про компанію ЛК АТОН-XXI

 «Лізингова компанія АТОН — ХХI»

ТОВ «АТОН-XXI» – лізингова компанія, що має 20-річний досвід на ринку лізингових послуг. Протягом тривалого часу команда досвідчених менеджерів забезпечує ефективну роботу у сфері надання послуг фінансового, оперативного та зворотного лізингу для підприємств усіх форм власності.

Компанія профінансувала сотні проектів для підприємств малого і середнього бізнесу різних галузей економіки по всій території України.

При реалізації лізингових проектів в частині фінансування наша компанія співпрацює з провідними банківськими установами, приватними інвесторами – юридичними та фізичними особами, інвестує власні кошти для оперативної та якісної співпраці з клієнтами для придбання обраних об’єктів лізингу.

Компанія розширює партнерську базу, залучаючи до спільної роботи нових партнерів: продавців легкових та вантажних автомобілів, спеціальної та сільськогосподарської техніки, обладнання; на взаємовигідних умовах працюємо з агентами по усій території України, пропонуємо спільні продукти з провідними юридичними та страховими компаніями, які максимально доповнюють перелік послуг лізингової компанії ТОВ «АТОН-XXI».

Ми пропонуємо гнучкі (з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу клієнтів) графіки лізингових платежів, що дає можливість уніфікувати довгострокові фінансові зобов’язання за лізинговим договором з терміном окупності об’єкта лізингу. У своїй роботі ми орієнтуємося, перш за все, на підприємства малого і середнього бізнесу, що швидко реагують на зміни ринку, готових до постійної конкуренції і прогресу.

Ми прагнемо, щоб робота нашої лізингової компанії відрізнялася мобільністю та оперативністю в ухваленні рішень, інформаційною відвертістю, а також професіоналізмом і відповідальністю.

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи з клієнтами з урахуванням їх потреб, наданні комплексних і якісних рішень, формування засад для довгострокової співпраці з усіма нашими партнерами.